Air Fight 100

Popis produktu:

Air Fight 100 je vysoce výkonná čistička vzduchu s pětistupňovým filtračním systémem a ionizátorem. Účinně eliminuje prach, roztoče, pyl, pachy, kouř a jiné znečisťující látky v ovzduší.

43 560,00 Kč

Hrubý předfiltr zachytává větší částice prachu viditelné lidským okem.

HEPA H13 filtr pohltí až 99,95 % mikročástic, včetně bakterií, pylů, plísní a jemného prachu.

Uhlíkový filtr absorbuje odéry a plyny, například cigaretový kouř, plyny organického původu nebo z vaření. Je tvořen aktivním uhlíkem, což je uhlí upravené kyslíkem. V takto upraveném uhlíku se otevřou miliony malých pórů a vznikne tak vysoce absorpční materiál. Póry na sebe váží pachy a plynové či kapalné nečistoty chemického nebo přírodního složení.

Fotokatalýza (TiO₂ + UV) spolehlivě ničí a odstraňuje veškeré mikroorganismy včetně virů, všechny bakterie včetně hepatitidy, chřipkových virů, SARS, H1N1, COVID-19 atd.

Ionizátor uvolňuje záporně nabité ionty, které aktivně neutralizují množení virů a bakterií a to i mimo čističku. Díky tomu se efektivně snižuje riziko šíření viru prostřednictvím kapének a jeho usazování na okolních předmětech.

Tato čistička se vyznačuje velmi vysokou účinností čištění s CADR až 900m³/h (Clean Air Delivery Rate) a proto je vhodná do místností o velikosti až 100m².