čističky vzduchu Clean and Health

Air Fight 60S

Air Fight 60S je výkonná inteligentní čistička vzduchu se sedmistupňovým filtračním systémem v kombinaci s UV lampou a generátorem ozonu. Eliminuje prach, roztoče, pyl a jiné znečišťující látky v ovzduší.

Bavlněný předfiltr s vysokou hustotou odstraňuje různé druhy znečišťujících látek, které přesahují 20 mikronů, jako jsou vlasy, šupiny, vlákna, pylový prach atd.

HEPA H13 zachytí i ty nejjemnější částice - např. pyl, výtrusy plísní, výměšky prachových roztočů a alergeny. HEPA filtr čistí vzduch s účinností 99,95 % a snižuje tak riziko alergických reakcí.

Filtr studeného katalyzátoru může absorbovat a rozkládat formaldehyd a další toxické plyny na CO₂ a H₂O.

Bavlněný uhlíkový filtr absorbuje předběžné zápachy.

Uhlíkový filtr absorbuje odéry a plyny, například cigaretový kouř, plyny organického původu nebo vůni z vaření. Je tvořen aktivním uhlíkem, což je uhlí upravené kyslíkem. V takto upraveném uhlíku se otevřou miliony malých pórů a vznikne tak vysoce absorpční materiál. Póry na sebe váží pachy a plynové či kapalné nečistoty chemického nebo přírodního složení.

Fotokatalýza (TiO₂ + UV) spolehlivě ničí a odstraňuje veškeré mikroorganismy včetně virů, všechny bakterie včetně hepatitidy, chřipkových virů, SARS, H1N1, COVID-19 atd.

Ionizátor uvolňuje záporně nabité ionty, které aktivně neutralizují množení virů a bakterií, a to i mimo čističku. Díky tomu se efektivně snižuje riziko šíření viru prostřednictvím kapének a jeho usazování na okolních předmětech.

Ozón účinně desinfikuje a likviduje všechny bakterie a viry, včetně hepatitidy, chřipkových virů, SARS, H1N1, COVID-19 atd.

Verze 60S obsahuje oproti verzi 60 ozonátor.

Vhodná zejména do zdravotnického sektoru, restaurací a kanceláří.

Air Fight 100

Air Fight 100 je vysoce výkonná čistička vzduchu s pětistupňovým filtračním systémem a ionizátorem. Účinně eliminuje prach, roztoče, pyl, pachy, kouř a jiné znečisťující látky v ovzduší.

Ionizátor uvolňuje záporně nabité ionty, které aktivně neutralizují množení virů a bakterií a to i mimo čističku. Díky tomu se efektivně snižuje riziko šíření viru prostřednictvím kapének a jeho usazování na okolních předmětech.

Fotokatalýza (TiO₂ + UV) spolehlivě ničí a odstraňuje veškeré mikroorganismy včetně virů, všechny bakterie včetně hepatitidy, chřipkových virů, SARS, H1N1, COVID-19 atd.

Hrubý předfiltr zachytává větší částice prachu viditelné lidským okem.

HEPA H13 filtr pohltí až 99,95 % mikročástic, včetně bakterií, pylů, plísní a jemného prachu.

Uhlíkový filtr absorbuje odéry a plyny, například cigaretový kouř, plyny organického původu nebo z vaření. Je tvořen aktivním uhlíkem, což je uhlí upravené kyslíkem. V takto upraveném uhlíku se otevřou miliony malých pórů a vznikne tak vysoce absorpční materiál. Póry na sebe váží pachy a plynové či kapalné nečistoty chemického nebo přírodního složení.

Tato čistička disponuje vzduchovým výkonem až 720m³ a proto je vhodná do místností o velikosti až 100m².

  • ničí 99% virů a bakterií SARS, COVID19, hepatitidy a chřipky
  • pronájem již od 1230Kč (model Air Fight 60S)/ měsíčně bez DPH (minimální doba spolupráce je 24 měsíců)
  • funkční ochrana osob i vašeho podnikání
  • v případě potřeby měníme kus za kus
  • komplexní záruční i pozáruční servis
  • vysoká spolehlivost a kvalita

Akce na pronájem čističky za akční cenu od 1230Kč bez DPH (resp. 1490Kč u modelu Air Fight 100) / měsíčně trvá pouze pro poptávky do 25.11.2020.